Spřátelíme váš e-shop s Hubspotem

Využijte naplno sílu obou platforem a získejte úplnou kontrolu nad marketingem a prodejem přes Upgates. Opuštěné košíky, wishlisty, CRM, to vše vám pomůže dostat z vašeho e-shopu více.

1

Proč propojit Hubspot a Upgates

Propojením těchto skvělých platforem získáte jednoduše všechny funkce Hubspotu pro svůj online prodej. Vývojáři Upgates připravili skvělý univerzální eshop, ale tam i jeho funkce také končí. Pokud chcete kvalitní CRM, automatizovat marketing, lépe kontrolovat váš prodej a lépe komunikovat se zákazníky, pak spojení s Hubspotem je skvělé řešení.

2

Co umí Hubspot

Hubspot Je založen na budování smysluplných a trvalých vztahů s vašimi potenciálními i stávajícími zákazníky prostřednictvím příjemné a bezešvé nákupní zkušenosti. Proč je to důležité? Protože když máte spokojené zákazníky, více utrácejí a vracejí se k vám.

Hubspot ve zkratce

 • CRM - obsáhlý a při tom jednoduchý CRM systém, kde budou informace o vašich zákaznících spolu i s dalšími zajímavými daty o jejich chování na jednom místě.
 • Marketing Hub - slouží k získávání nových zákazníků a také k získávání informací o jejich chování. Vše s možností automatizace.
 • Sales Hub - pomáhá měnit návštěvníky na zákazníky. Instantně vás informuje o potenciálních nákupech. Vše přehledně a jednoduše.
 • Service Hub - do získání zákazníků se investuje mnoho úsilí. Byla by velká škoda o ně přijít a s tím vám pomůže Service Hub.
 • Blogovací platformu a vstupní stránky - Hubspot vám umožní tvořit krásné blogy a vstupní stránky. Nejenom že se snadno obsluhují, ale pomocí nich získáte také mnoho potenciálních zákazníků a informací o nich.

Chcete vědět více o Hubspotu? Nebo chcete krátkou prezentaci?

3

Co konkrétně propojením získáte

Upgates aktuálně poskytuje následující položky skrze datový most API.

 • Synchronizace kontaktů - veškeré informace o vašich zákaznících také uvidíte v Hubspotu. Můžete si zvolit, jestli Upgates bude hlavní a jediný zdroj nebo jestli synchronizace bude obousměrná. Kontakty také roztřídíme dle cenových hladin a dalších parametrů pro další marketingovou komunikaci.
 • Synchronizace objednávek - veškeré uskutečněné objednávky se přenesou do tzv. Deals. Uvidíte tak stav objednávky, zisky apod.
 • Synchronizace produktů - naimportujeme a synchronizujeme vaše produkty, ceny, obrázky do Hubspotu.
 • Propojení na Pipelines - veškeré aktivity a získaná data jsou pak přehledně uložena do Vaší klientské databáze.

Podrobnější rozpis polí, které se synchronizují naleznete na Upgates API.

Co ale opravdu získáte, jsou veškeré funkce Hubspotu, které budete díky propojení používat na svá importovaná data a získáte vyšší návratnost ze své práce.

4

Ceník integrace

 • Jednorázová implementace - zanalyzujeme vaše data v Upgates a navrhneme postup implementace tak, aby vyhovovala vaší strategii a datům.
  Cena: 20.000 Kč bez DPH
 • Údržba a aktualizace - měsíční poplatek, který v sobě zahrnuje technickou podporu datového mostu mezi Hubspot a Upgates.
  Cena: 2.000 Kč bez DPH měsíčně
 • Hubspot - pokud nevíte jak pracovat s Hubspotem a využít jej na maximum, můžeme vám pomoci.
  Cena: individuální

5

Proč s námi

Jsme GOLD partner, jedni z nějvětších v ČR. Upgates jsme již integrovali a máme s ním reálné zkušenosti. Krom marketingových znalostí, máme také hluboké vývojářské znalosti Hubspotu.